28. WIELKI FINAŁ OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW W MINISIATKÓWCE IM. MARKA KISIELA O PUCHAR KINDER JOY OF MOVING

W dniach 1 - 3 lipca w Gliwicach odbył się Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce KINDER Joy of moving.

Dodano: 2022-07-04

To był kolejny wspaniały i udany czas. Wiktor Przybyłek i Tomasz Wyrzykowski, uczniowie naszej szkoły, zawodnicy MUKS GROM Kalisz, trenowani przez Jakuba Chaberskiego w miniony weekend pod szyldem UKS 9 Leszno wywalczyli VII miejsce w Mistrzostwach Polski Kinder Joy of moving w kategorii „4”.
Niezaprzeczalnie nasi zawodnicy w tym roku pozostają w doskonałej formie. Wcześniej pisaliśmy już o VI miejscu w Festiwalu Ogólnopolskim Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej.
Gratulujemy też zawodniczkom i trenerowi Jakubowi Stankiewiczowi UKS 17 Kalisz tytułu Mistrzyń Polski w ww. rozgrywkach.
Kaliska siatkówka w czołówce ... Brawooooo
Razem możemy więcej!!!
Ze sportowym pozdrowieniem UKS 17Kalisz, UKS 9 Leszno.