Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

Nauczyciele

 

WYCHOWAWCY KLAS

klasa

imię i nazwisko wychowawcy

"0"

Katarzyna Marszał

1a

Margerita Keler

1b

Alicja Kasprzak

1c

Agnieszka Pietrzak

2a

Monika Pawlak

2b

Iwona Paprzycka

2c

Renata Matuszczak

3a

Ilona Bogiel

3b

Ewa Holeksa

3c

Joanna Niedroszlańska

4a

Żaklina Dutkiewicz

4b

Monika Kubiak

5a

Natalia Iwanow

5b

Kamila Juszczak

5c

Lilianna Karońska

5d

Emilia Hauke

5e

Dariusz Mazurek

6a

Agnieszka Woźniak

6b

Sylwia Odziemska

6c

Katarzyna Antczak

6d

Joanna Frontczak

7a

Maciej Michalski

7b

Anna Chaberska

7c

Marcin Jaworski

8a

Magdalena Strejczek

8b

Marian Kowalczyk

8c

Karolina Zielińska

 

 

WYKAZ NAUCZYCIELI 
1
Nowicka Agnieszka
bibliotekarz
2
Wawrzyniak Karina
bibliotekarz, fizyka
3
Matusiak Hanna
biologia, chemia
4
Karońska Lilianna
chemia, matematyka
5
Pietrzak Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna
6
Pawlak Monika
edukacja wczesnoszkolna
7
Paprzycka Iwona
edukacja wczesnoszkolna
8
Matuszczak Renata
edukacja wczesnoszkolna
9
Marszał Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
10
Joanna Niedroszlańska
edukacja wczesnoszkolna
11
Kasprzak Alicja
edukacja wczesnoszkolna
12
Holeksa Ewa
edukacja wczesnoszkolna
13
Bogiel Ilona
edukacja wczesnoszkolna
14
Keler Margerita
edukacja wczesnoszkolna
15
Jagielska Agnieszka
fizyka, edb, przyroda
16
Paszek Dorota
fizyka, informatyka, technika
17
Krysiak Anita
geografia
18
Kubiak Monika
historia, doradztwo zawodowe, wos
19
Jaworski Marcin
historia, wos, wdż
20
Woźniak Agnieszka
historia, wdż
21
Mazurek Dariusz
informatyka
22
Dutkiewicz Żaklina
j. angielski
23
Hauke Emilia
j. angielski
24
Kuczyński Daniel
j. angielski
25
Słodowa Karolina
j. angielski
26
Zielińska Karolina
j. angielski
27
Kubisiak Joanna
j. angielski, wdż
28
Sośnicka-Marusik Roksana
j. hiszpański
29
Janowiecka-Szczepniak Agnieszka
j. niemiecki, wychowawca świetlicy
30
Stróżyk Karina
j. niemiecki, wychowawca świetlicy
31
Chaberska Anna
j. polski, wychowawca świetlicy
32
Frontczak Joanna
j. polski, wychowawca świetlicy
33
Kowalczyk Marian
j. polski, wychowawca świetlicy
34
Ozdowska – Bartczak Ewa
j. polski, wychowawca świetlicy
35
Pietrzak Kamila
j. polski
36
Piotrowska Ewa
j. polski, wychowawca świetlicy
37
Michalski Maciej
j. polski
38
Antczak Katarzyna
matematyka
39
Gołyska Katarzyna
matematyka
40
Juszczak Kamila
matematyka, informatyka
41
Nowicz Zbigniew
matematyka
42
Strejczek Magdalena
matematyka, informatyka
42
Szpulecki Paweł
muzyka
44
Adamska Anna
oligofrenopedagog
45
Andrzejewski Maciej
oligofrenopedagog
46
Dębińska Anna
oligofrenopedagog
47
Filipczak Wiesława
oligofrenopedagog
48
Jopek Aneta
oligofrenopedagog
49
Mrozińska Magdalena
oligofrenopedagog
50
Kamila Kopeć
oligofrenopedagog
51
Tworek Marek
oligofrenopedagog, terapia SI
52
Zalewicz Maria
oligofrenopedagog
53
Marganiec Paulina
oligofrenopedagog
54
Janina Szyszka - Krzyżan
oligofrenopedagog
55
Ptaszyńska Renata
oligofrenopedagog
56
Szczepańska Agnieszka
oligofrenopedagog, wychowawca świetlicy
57
Krystyniak Anna
oligofrenopedagog
58
Stawicka Aleksandra
oligofrenopedagog, wdż
59
Żuk Arleta
oligofrenopedagog
60
Aleksandra Majerowicz - Wilczyńska 
pedagog szkolny
61
Iwanow Natalia
plastyka
62
Machlańska Małgorzata
plastyka, technika
63
Odziemska Sylwia
plastyka, technika
64
Anna Bąk
religia
65
Kühn Michał
religia
66
Kupis - Kowalska Agnieszka
religia
67
Kęszycka Wioletta
religia
68
Tomaszewski Romuald
religia
69
Żarnecka Magdalena
religia
70
Majerowicz Michalina
rehabilitant
71
Bednarek Katarzyna
wychowanie fizyczne
72
Chaberski Jakub
wychowanie fizyczne
73
Kucharska Edyta
wychowanie fizyczne
74
Jędrzejak Maria
wychowanie fizyczne
75
Kuźniacka - Gościmińska Magdalena
wychowanie fizyczne
76
Kieruzel Joanna
wychowanie fizyczne
77
Jarek Artur
wychowanie fizyczne
78
Łużyńska Iwona
wychowanie fizyczne
79
Miłek Łukasz
wychowanie fizyczne
80
Odziemski Krzysztof
wychowanie fizyczne
81
Wawrzyniak Adrian
wychowanie fizyczne
82
Przybylak Piotr
wychowanie fizyczne
83
Raczkowski Mariusz
wychowanie fizyczne
84
Smolarek Dariusz
wychowanie fizyczne
85
Żerdziński Sylwester
wychowanie fizyczne
86
Ludkowska Danuta
wychowawca świetlicy
87
Płatek Natalia
wychowawca świetlicy