DZIEŃ BABECZKI

Kilkuletnią tradycją w naszej szkole są obchody Dnia Babeczki w Dniu Kobiet. W tym roku organizację wzięli na siebie chłopcy z klasy III f gimnazjum, którzy upiekli pyszne babeczki.

Dodano: 2019-03-08

Ponadto męska część klas III gimnazjum - b,d,e,f przy niemałym wsparciu chłopców z 4a i e utworzyła OKAZJONALNY CHÓR MĘSKI i głośno zaśpiewała STO LAT dla wszystkich Pań.

Uczniowie mogli jeszcze dać upust swoim zdolnościom literackim i plastycznym, biorąc udział w konkursie na najbardziej oryginalne życzenia oraz rysując babeczkę. Do konkursu przystąpił uczeń 4e-Alan Keler, który nie miał konkurencji, zatem konkurs wygrał.

Wszyscy chętni mogli również wrzucić życzenia dla swoich ulubionych szkolnych Pań.

Dochód ze sprzedaży babeczek będzie przeznaczony na potrzeby Piotra - naszego dzielnego ucznia walczącego z chorobą nowotworową.