"Dzień Babeczki"

W piątek obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji Szkolny Klub Wolontariatu wraz z Samorządem Szkolnym przygotował liczne atrakcje, min. własnoręczne wykonywanie biżuterii z makaronu, robienie papierowych kwiatów, kolorowanki o tematyce ósmego marca,test na ulubiony kolor (różowy, niebieski i czerwony to kolory najbardziej lubiane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły), wpisywanie życzeń dla kobiet.

Dodano: 2020-03-06

Można było również zakupić babeczki, a dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc kobietom chorym na raka. Społeczność naszej szkoły nie zapomniała o naszych Paniach Dyrektorkach, składając na ich ręce życzenia z okazji tego pięknego święta.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy aktywnie zaangażowali się w wydarzenie, jak również tym, którzy mile spędzili czas na zabawie.
SKW i SU
Akcję zorganizowały panie -Lilianna Karońska z pomocą pani Emilii Hauke oraz Pan Marcin Jaworski.