FINAŁ WOJEWÓDZKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW ID

Jesteśmy Mistrzami Województwa Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej w kategorii chłopców.

Dodano: 2022-05-12

To był niesamowity, wielki dzień, doskonały pokaz umiejętności, postawy fair play, współpracy zespołu i mobilizacji! W turnieju brali udział tylko mistrzowie rejonu, tym bardziej jesteśmy dumni!
12 maja w Krotoszynie odby
ł Finał Mistrzostw Wielkopolski Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej kategorii czwórek. Nasi uczniowie SP 18, ale na co dzień również zawodnicy MUKS GROM Kalisz pokazali , na co ich stać.
Skład:
Wiktor Przyby
łek, Krzysztof Glapiński, Tomek Wyrzykowski, Mateusz Chaberski, Mateusz Tomczyk, Witold Iwanicki, Jakub Stamirowski, Maksymilian Bazaliński (na co dzień w klubie Jantar Kalisz), Antoni Janicki, Wojciech Jaśkiewicz.
MVP turnieju zosta
ł Wiktor Przybyłek, a najlepszym rozgrywającym został również "nasz" Tomek Wyrzykowski
Trener :Jakub Chaberski
Podzi
ękowania dla p.Sylwestra Żerdzinskiego za pomoc w czasie Finału Wszyscy zawodnicy są uczniami Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu .
Brawo ch
łopaki!
Ju
ż dziś trzymamy kciuki za MUKS GROM Kalisz w rozgrywkach klubowych. Powodzenia!!!