Fotorelacja z Drzwi Otwartych

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Drzwi Otwartych, które odbyły się 28 lutego.

Dodano: 2018-03-01

Drzwi Otwarte w naszej szkole to dla nasz czas pełen przygotowań, a dla naszych gość czas pełen atrakcji. Wczorajsze spotkanie rozpoczęło się od serdecznego powitania wszystkich zgromadzonych osób przez Panią Dyrektor Aleksandrę Stawicką. W dalszej kolejności najmłodsze dzieci zostały zaproszone na zawody sportowe sprawdzające ich umiejętności fizyczne. Odbył się także pokaz talentów uczniów klas trzecich oraz trening piłki nożnej i siatkowej. Nie zabrakło również wielu kącików, m.in. plastycznego, fizycznego czy geograficznego.

Pomimo tak mroźnego dnia do naszej szkoły zawitało wiele dzieci, które mamy szczerą nadzieję w niedalekiej przyszłości zostaną naszymi uczniami.