II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w II Ogólnopolskim Tygodniu Szczęścia w Szkole. Na każdy dzień zaplanowane są inne wydarzenia.

Dodano: 2021-09-19

Poniedziałek - to dzień życzliwości - 20 września
Tego dnia uczniowie każdej klasy zostaną poproszeni o zastanowienie się jakie słowa /zwroty /gesty poprawiają nasze samopoczucie gdy je słyszymy -dlaczego warto być życzliwym. Wypiszecie je na arkusze papieru przygotowane i przyczepione do drzwi Waszych klas. Klasa, która wypisze najtrafniejsze, najbardziej życzliwe wyrażenia nie będzie pytana w jakiś jeden określony dzień:)

Wtorek to Dzień Marzeń - 21września
Tego dnia pojawią się wystawy Waszych prac

Środa - 22 września - Festiwal Kreatywnych Fryzur
Tego dnia możecie poszaleć z fryzurami i ciekawymi nakryciami głowy.

Czwartek - 23 września - Dzień Dobrych Uczynków
Na terenie szkoły przeprowadzona zostanie ankieta  wśród uczniów - co już zrobiłeś,  a co jeszcze mógłbyś dobrego dziś uczynić?.

Piątek - 24 września - Happiness Festival
To dzień w którym również będziemy obchodzić Dzień Języków Obcych.
W klasach  - zostaniecie poproszeni o burzę mózgów - wypisanie na tablicy nazwy rzeczy, które kojarzą Wam się ze szczęściem. Stworzycie receptę na szczęście:)