IV MIEJSCE W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH MIASTA KALISZA W TENISIE STOŁOWYM

MISTRZOSTWA MIASTA KALISZA W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE

Dodano: 2019-11-20

W dniach 19 i 20 listopada w Szkole Podstawowej nr 9 w Kaliszu nasi uczniowie brali udział w Mistrzostwach Miasta Kalisza w TENISIE STOŁOWYM.
Rozgrywki przeprowadzone były systemem brazylijskim.  W rozgrywkach indywidualnych udział wzięli: Lena Tomczyk, Bartosz Witczak, Mateusz Balcerzak i Bartosz Grudzień.

W rozgrywkach indywidualnych mocno zaznaczyliśmy swoją obecność na zawodach zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.

Znacznie lepiej poszło naszej reprezentacji chłopców, którzy po emocjonujących i ciekawych rozgrywkach zajęli IV miejsce w Finale Miasta Kalisza w Drużynowym Tenisie Stołowym .

Gorąco gratulujemy chłopakom.Grali w składzie: Bartosz Witczak, Mateusz Balcerzak i Bartosz Grudzień.