Klub Wystąpień Publicznych

W minioną sobotę - 28 października odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym sesja Klubu.

Dodano: 2017-10-29

Uczniowie naszej szkoły (począwszy od klas III SP) oraz nasi absolwenci udowodnili, że najlepiej uczyć się od siebie. Klub zrzesza ludzi, którzy lubią rozmawiać na różne tematy i chcą ćwiczyć potrzebną w życiu sztukę retoryki. Tym razem rozmawialiśmy o tym,czy: Zasady są po to,aby je łamać.Oprócz mów przygotowanych przez naszych absolwentów - Manii i Ady po raz pierwszy oddaliśmy głos młodszym uczniom - Wojtkowi i Jędrkowi. Mieli oni okazję, żeby przypatrzeć się warsztatowi swoich starszych kolegów. Niezmiernie cieszy nas obecność naszych uczniów - zwłaszcza dużej grupy obserwatorów z klasy IIId gimnazjum, absolwentów, którzy przyszli już ze swoimi dziećmi, nauczycielek języka polskiego z kaliskich szkół średnich oraz rodziców.