KONKURS - Konstytucja 3 Maja

Biblioteka szkolna i Samorząd Uczniowski ogłaszają konkurs na plakat upamiętniający 230 rocznicę uchwalenia konstytucji.

Dodano: 2021-04-22

Zasady konkursu:

1. Konkurs jest adresowany do uczniów szkoły podstawowej w dwóch grupach wiekowych: kl. I-III oraz kl. IV-VIII.

2. Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu na temat wydarzeń, bohaterów i symboli związanych z uchwaleniem w 1791 roku Konstytucji 3 Maja.

3. Plakat w formacie A3 wykonany dowolną techniką plastyczną: farbami plakatowymi, akwarelą, pastelami,flamastrami , ołówkiem lub techniką płaską tj. wycinanka, wydzieranka.

4. Jeden autor może przedstawić jedną pracę.

5. Prace powinny być sfotografowane i zgłoszone do organizatorów konkursu przez autora pracy lub rodzica (opiekuna).

6. Zdjęcia (dobrej jakości) należy nadesłać w terminie do 27 kwietnia 2021roku przez e-dziennik do nauczycieli bibliotekarzy lub do pana Marcina Jaworskiego