Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Zgodnie z tradycją naszej szkoły i w tym roku obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Dodano: 2019-10-04

4 października  3 Komisje Egzaminacyjne przemierzały korytarze szkolne i egzaminowały zarówno uczniów jak i nauczycieli ze znajomości  tabliczki mnożenia.

W  skład  Komisji  Egzaminacyjnych  wchodzili   uczniowie  klasy  7c: Alicja Błasiak, Oliwia Boik, Oliwia Dworczak, Łukasz Galant, Wiktor Kościelak, Kamil Marciniak, Wojtek Oliwiecki, Klaudia Polańska, Oliwia Skolasińska.
Śmiechu i emocji było wiele, a najlepsi, którzy bezbłędnie rozwiązali zadania otrzymali w nagrodę certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.
W zabawie udział wzięło 199 uczniów i 27 nauczycieli i pracowników szkoły.
Tytuł Eksperta otrzymało 44% uczniów i 80% nauczycieli.
Przypominamy, że zgodnie z  regulaminem Konkursu wystarczy jeden błąd, by nie zaliczyć testu.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM WIEDZY, A WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W ZABAWIE DYSTANSU DO SIEBIE I DOBREGO HUMORU!
Kolejna edycja już za rok.
Koordynatorzy :  Magdalena Strejczek  i  Kamila Juszczak