Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Zgodnie tradycją naszej szkoły w tym roku ponownie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Dodano: 2021-10-01

W piątek (1 października) 4 Komisje Egzaminacyjne przemierzały korytarze szkolne i egzaminowały zarówno uczniów jak i nauczycieli ze znajomości tabliczki mnożenia. Oj, działo się!

W skład Komisji Egzaminacyjnych wchodzili uczniowie klas 7a i 7b: Zosia Jaźwiec, Weronika Kotala, Weronika Lausz, Wiktor Majerowicz, Nina Nawrocka, Mateusz Strzałka, Julia Ściesiek i Tania Vorobei.
Emocje były ogromne, a najlepsi , którzy bezbłędnie rozwiązali zadania, otrzymali w nagrodę certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.
W zabawie udział wzięło 345 uczniów oraz  21 nauczycieli i pracowników szkoły.
Tytuł Eksperta otrzymało 35% uczniów i 95% nauczycieli.
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem Konkursu wystarczy jeden błąd, by nie zaliczyć testu, a czas gonił niemiłosiernie
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM WIEDZY, A WSZYSTKIM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W ZABAWIE DYSTANSU DO SIEBIE I DOBREGO HUMORU!
Kolejna edycja już za rok.
Koordynatorzy: Magdalena Strejczek i Kamila Juszczak