Międzynarodowy Turniej Piłkarski ,, Kroschu Cup 2019" - Lutsk Ukraina za nami.

Klasa piłkarska uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim ,, Kroschu Cup 2019" - Lutsk Ukraina za nami.

Dodano: 2019-06-09

W trzydniowych zmaganiach piłkarskich, które odbyły się na obiektach sportowych w Łucku / Ukraina/.
Nasi piłkarze odnieśli dwa zwycięstwa i doznali trzech porażek, zajmując ostatecznie szóste miejsce. Zespoły biorące udział w turnieju prezentowały wysoki poziom piłkarski.
Dwóch zawodników naszej szkoły zostało wyróżnionych i otrzymało pamiątkowe statuetki: Julian Symanowicz oraz Jakub Gruszczyński.
Gratulujemy całej drużynie ambicji i woli walki, którą docenili gospodarze i zaprosili nas na kolejną edycję.
Przypomnijmy, iż na co dzień zawodnicy uczęszczają do klasy sportowej przy SP 18 Kalisz - rocznik 2006. Na turniej zostali także powołani uczniowie z rocznika 2007 Kuba Wieczorek oraz Filip Jaworski/ rocznik 2008/

SP 18 Kalisz- Lutsk 0-5
SP 18 Kalisz- FC Lwów. 2-1
SP 18 Kalisz - FC Wołyń 1-6
SP 18 Kalisz- Skonto Ryga 7-4
SP 18 Kalisz - Myhkay 1-4

Skład zespołu: Julian Karolak , Kacper Grochowicz, Kacper Smolarek, Hubert Wawrzonowski, Wiktor Raczkowski, Wiktor Kołodziejczak, Kamil Szczepański, Aleksander Kościelny, Maksymilian Gołąb, Julian Symanowicz,Bartosz Miszczyk, Kuba Wieczorek, Filip Jaworski, Jakub Gruszczyński, Michał bliźniak, Ignacy Głuchowski, Wiktor Wolny.
Trenerem zespołu Dariusz Smolarek.

Opiekunami wycieczki byli Pani Magdalena Kuźniacka-Gościmińska oraz Pan Marcin Jaworski

Do wakacji pozostało 4 dni