Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

Aktualności

Nabór uzupełniający VI klasy piłkarskiej (rocznik 2006)

VI  Klasa piłkarska  (rocznik 2006)  

Dodano: 2018-06-14

Nabór uzupełniający do klasy piłkarskiej  VI klasa (rocznik 2006)
 
Chcesz dołączyć do klasy sportowej KKS Kalisz o profilu piłka nożna w Szkole Podstawowej nr 18 w Kaliszu ? Lubisz piłkę nożną, jesteś zawodnikiem jednej z drużyn młodzieżowych czy po prostu chcesz sprawdzić swoje umiejętności ? Jest to możliwe!
 
Informujemy o naborze uzupełniającym do klasy piłkarskiej SP 18 prowadzonej (od września klasa VI), gdzie pod opieką trenera /“nauczyciela Dariusza Smolarka można rozwijać swe piłkarskie umiejętności. Zespół bierze udział w licznych turniejach międzynarodowych, ogólnopolskich, związkowych i szkolnych, a od września występował będzie w rozgrywkach Młodzików Starszych. Zawodnicy zespołu w ramach programu nauczania odbywają 10 godzin lekcyjnych zajęć sportowych w tym 6 w specjalizacji piłka nożna.
 
Istnieje możliwość uzupełnienia klasy o kilku chłopców, a więc już dziś serdecznie zapraszamy w gościnne progi Szkoły Podstawowej nr 18 na ul. Podmiejskiej 9a w Kaliszu. Wszelkich informacji zainteresowanym rodzicom lub chętnym zawodnikom udzieli trener “ nauczyciel Dariusz Smolarek (tel. 606-905-465) bądź sekretariat szkoły.
 
Dołącz do nas!


Do wakacji pozostało 5 dni