NOC ZAWODOWCÓW 2019

4 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jednym z większych wydarzeń promujących edukację zawodową oraz rzemiosło na terenie Południowej Wielkopolski w „Nocy Zawodowców”, zorganizowanym przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

Dodano: 2019-10-04

Naszą szkołę reprezentowała dziesięcioosobowa drużyna, która na starcie w Cechu Rzemiosł Budowlanych i Różnych w Kaliszu, przy ul. Częstochowskiej została podzielona na dwa zespoły. Zespół Gry Miejskiej „Zawodowy Ekspress”, w skład którego weszli: Szymon Gołębiewski, Filip Kaczmarczyk, Jan Kobyłka, Mateusz Prałat i Dawid Rosadziński z klasy 8B, pod opieką Pani Moniki Kubiak, wyruszył w miasto, gdzie w sześciu Punktach Kontrolnych realizował kolejne zadania.

Grupa zmagań szkolnych „Be A Master”, w składzie: Julita Mazurczak, Natalia Matysiak, Nikola Młynek, Gabriela Stachoń i Oskar Kępa z klasy 8 C, pod opieką Pani Agnieszki Jagielskiej udała się do Zespołu Szkół Samochodowych w Kaliszu przy ul. 3 Maja, gdzie na terenie szkoły realizowała zadania na pięciu Stacjach Kontrolnych.
Po wykonaniu wszystkich zadań grupa Gry Miejskiej dołączyła do grupy zmagań szkolnych w Zespole Szkół Samochodowych w Kaliszu. Impreza zakończyła się wręczeniem nagród i upominków. Drużyna „Osiemnastki” zmęczona, ale w świetnych nastrojach zakończyła II Edycję Nocy Zawodowców.