Pasowanie na czytelnika

W bibliotece szkolnej w piątek 8 lutego 2019 roku odbyła się uroczystość Pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych.

Dodano: 2019-02-11

Jako  pierwsi odwiedzili bibliotekę uczniowie z 1a  klasy z panią Moniką Pawlak potem z klasy 1c z panią Renatą Matuszczak oraz z  klasy 1b z panią Iwoną Paprzycką. Dzieci obejrzały piękne i pouczające przedstawienie zatytułowane "W krainie książek", które przygotowali uczniowie z klasy 2c pod kierunkiem pani Agnieszki Kieszkowskiej. Po przedstawieniu  pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie i  stali się prawdziwymi czytelnikami biblioteki szkolnej. Następnie przyszedł czas na wypożyczenie pierwszej książki. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał pamiątkową zakładkę do książki-sowę.