Pies - Mój Przyjaciel

Wczoraj w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "Pies- Mój Przyjaciel" pod patronatem Urzędu Miasta Kalisza oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu  . Nagrody wręczali: prezydent p. Grzegorz Kulawinek, kierownik schroniska p. Jacek Kołata oraz dyrektor naszej szkoły p. Aleksandra Stawicka.

Dodano: 2019-11-06

Organizatorem konkursu byli nauczyciele klas dla dzieci z autyzmem. Piękne prace wykonali uczniowie z niepełnosprawnościami z kaliskich szkół - Szkoły Podstawowej nr 16, Szkoły Podstawowej nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 19, ORT Tęcza oraz uczniowie z autyzmem uczący się w naszej szkole. Po rozdaniu dyplomów i nagród nastąpił słodki poczęstunek oraz spotkanie z pieskiem ze schroniska.