Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

Aktualności

PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO

W dniu dzisiejszym w sali recepcyjnej Ratusza odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół  za rok 2018/2019. Nasza szkoła jak każdego roku, również w tym aktywnie uczestniczyła w zawodach sportowych Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czego efekty widać w otrzymanych wyróżnieniach:  I i II miejsce na Najbardziej Usportowioną Szkołę w Kaliszu Puchary w klasyfikacji ligi LA Nagrody dla naszych uczniów - medalistów wojewódzkich w pływaniu i szachach. Medal dla pani dyrektor Marii Jędrzejak i podziękowanie dla pani dyrektor Aleksandry Stawickiej za wsparcie i ogromny udział w organizacji sportu w Kaliszu. Podziękowania dla pani Iwony Łużyńskiej, Marty Kuehn-Jarek i Katarzyny Bednarek za wkład i wsparcie w organizacje imprez i osiągnięcia sportowe. Wszystkie te sukcesy nie byłby możliwe bez Was kochani uczniowie - jesteście wspaniali. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i wszystkie sukcesy sportowe

Dodano: 2019-06-17

Nasza szkoła jak każdego roku, również w tym aktywnie uczestniczyła w zawodach sportowych Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czego efekty widać w otrzymanych wyróżnieniach:

 I i II miejsce na Najbardziej Usportowioną Szkołę w Kaliszu

Puchary w klasyfikacji ligi LA

Nagrody dla naszych uczniów - medalistów wojewódzkich w pływaniu i szachach.

Medal dla pani dyrektor Marii Jędrzejak i podziękowanie dla pani dyrektor Aleksandry Stawickiej za wsparcie i ogromny udział w organizacji sportu w Kaliszu.

Podziękowania dla pani Iwony Łużyńskiej, Marty Kuehn-Jarek i Katarzyny Bednarek za wkład i wsparcie w organizacje imprez i osiągnięcia sportowe.

Wszystkie te sukcesy nie byłby możliwe bez Was kochani uczniowie - jesteście wspaniali.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie i wszystkie sukcesy sportowe

Galeria zdjęć


Do wakacji pozostało19 dni