PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO W RANKINGU IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO W RANKINGU SZKÓŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ!!! PIERWSZE MIEJSCE W KLASYFIKACJI PUNKTOWEJ I PIERWSZE MIEJSCE W KLASYFIKACJI MEDALOWEJ

Dodano: 2020-06-30

W roku szkolnym 2019/2020 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, czyli w klasach 7 - 8. Startując we wszystkich konkurencjach sportowych.

Nasza Szkoła zajęła I miejsce zdobywając 999 punktów w tegorocznym rankingu szkół. II miejsce zajęła SP 17- 642 punkty , a III miejsce SP 14 -  588 punktów.
Klasyfikacja medalowa przedstawia się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18         5 złotych, 4 srebrne, 2 brązowe
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 17        2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10        2 złote, 2 srebrne, 1 brązowy

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w rywalizacji sportowej.

Ponownie Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym zawodnikom, opiekunom na zawodach oraz wszystkim uczącym nauczycielom!
TO NASZ  WSPÓLNY SUKCES.