Projekt „Języki kluczem do sukcesu” - Cypr

Szkolenie językowe na Cyprze

Dodano: 2022-02-01

W styczniu 2022 r. w ramach projektu PO WER SE ,  druga część kadry nauczycielskiej wyjechała na dwutygodniowy kurs języka angielskiego do szkoły językowej na Cyprze. Nasza 6-osobowa grupa została podzielona po wcześniejszym napisaniu testu sprawdzającego poziom wiedzy z języka angielskiego na dwie grupy, w której znajdowali się uczestnicy z różnych krajów. Szkoła zapewniała doskonałe warunki kształcenia, zarówno, jeśli chodzi o wyposażenie pracowni jak i doskonale wykształconych lektorów. W trakcie zajęć mieliśmy możliwość wymiany informacji na temat systemów szkoleniowych w naszych krajach, kultury, obyczajów itp. Współpraca między uczestnikami innych narodowości jest nadal kontynuowana.
Oprócz zajęć językowych mieliśmy okazję poznawać kulturę, obyczaje, zabytki, kuchnię Cypru..