Rozgrywki ogólnopolskiej gry planszowej „Żywioły Lasu” w Nadleśnictwie Kalisz

W piątek, 17 maja w Nadleśnictwie Kalisz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 18 im. J. Kusocińskiego i Zespołu Szkół w Brzezinach rywalizowali w turnieju gry planszowej „Żywioły lasu”.

Dodano: 2019-05-17

Atmosfera rywalizacji była gorąca. Dzięki wielkiemu zapałowi i chęci rywalizacji Nasi uczniowie objęli prowadzenie w rankingu ogólnopolskim turnieju.

Rozgrywki regionalne potrwają do 7 czerwca w 50 jednostkach Lasów Państwowych.
Kolejnym etapem będzie wyłonienie 8 najlepszych drużyn z całej Polski, które zaproszone zostają do udziału w Finale w Warszawie.
Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny pod opieką p. Hanny Matusiak:
1. Adenozynotrifosforany – dziewczęta z klasy 3d (Katarzyna Sałata, Aleksandra Kubasik, Marta Andrysiak, Aleksandra Antoniak), które wygrały rozgrywki regionalne, tym samym obejmując prowadzenie w rankingu ogólnopolskim.
2.Dziewczęta z klasy 3f (Nadia Osowska, Martyna Michalska, Julia Gac, Sara Savorani), które zajęły III miejsce w rozgrywkach regionalnych.
Życzymy dalszych sukcesów i miejmy nadzieję do zobaczenia w Warszawie…