Ślubowanie Klas Pierwszych

W piątek 29 października dzieci z klas pierwszych zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły.

Dodano: 2019-10-26

W trwającej ponad godzinę ceremonii wzięli udział uczniowie klas pierwszych i ich rodzice. Obecna była również Pani Dyrektor Aleksandra Stawicka wraz z Paniami Wicedyrektorkami Marią Zalewicz, Dorotą Paszek oraz Marią Jędrzejak. Swoich uczniów wspierały w tym dniu wychowawczynie Margerita  Keler, Alicja Kasprzak, Agnieszka Pietrzak, Aneta Jopek oraz Renata Ptaszyńska. Na tak ważną uroczystość dla naszych pierwszoklasistów przybył także Prezydent naszego miasta Pan Krystian Kinastowski, który dokonał oficjalnego pasowania naszych najmłodszych uczniów.

Część artystyczną stanowiła akademia przygotowana przez uczniów klasy 3b wraz z wychowawczynią Panią Ewą Holeksą.  Nie zabrakło wspólnie śpiewanych piosenek, oraz złożenia uroczystej przysięgi „pierwszaków”. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słowniki ortograficzne dla najmłodszych. Uroczystość zakończyła się wspólnymi zdjęciami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Pozostało nam więc życzyć wszystkim samych sukcesów w zdobywaniu nowej wiedzy oraz umiejętności. Wytrwałości w dążeniu do bycia dobrym uczniem. Aby każdy dzień Waszego pobytu w naszej szkole był radosny i szczęśliwy.