Spotkania opłatkowe w klasach

Tradycyjnie w ostatnim dniu szkoły każdego roku uczniowie spotykają się w klasach z wychowawcami i innymi nauczycielami, żeby podzielić się opłatkiem, pośpiewać kolędy, a także w wielu przypadkach, otrzymać upominek od świętego Mikołaja.

Dodano: 2018-12-21

Po skończonym świętowaniu wszyscy udali się do sali gimnastycznej, w której uczestniczyliśmy w apelu świątecznym przygotowanym przez 3e pod kierunkiem pana Kowalczyka. Oprawą muzyczną zajął się chórek szkolny z panem Pawłem Szpuleckim na czele.

Na koniec wszystkim zebranym pani dyrektor - Aleksandra Stawicka złożyła życzenia świąteczne.

Był też czas na rozwiązanie szkolnych konkursów zorganizowanych przez nauczycielki języka niemieckiego i Panią "od hiszpańskiego". Pierwszy z nich to Konkurs o krajach niemieckojęzycznych, następny to konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku niemieckim i hiszpańskim.

Rozstrzygnięto też konkurs zorganizowany przez Radę Rodziców na najładniejszego Mikołaja. Ten wygrała klasa IIIf.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.