Święto Ulicy Niecałej

Po raz siódmy w sobotę 7 września obchodzone było święto Ulicy Niecałej. Na gości czekało wiele atrakcji: wystawa lalek produkowanych w Fabryce Sztajera, pokaz zabytkowych aut, wystawy rękodzieła, konkurs piosenki, pokazy taneczne. Swoje miejsce znalazło tam również Błękitne Stoisko nauczycieli klas dla dzieci z autyzmem reprezentowane przez A. Dębińską, A. Jopek, A. Krystyniak, M. Mrozińską i S. Odziemską. Podziwiać u nas było można piękne porcelanowe laleczki w strojach z minionych epok, rozwiązać quiz o Kaliszu, porozmawiać o problemach związanych z autyzmem. Nikodem Grochowski dał pokaz swoich umiejętności tanecznych występując na scenie przy fontannie. Czwarte miejsce w konkursie na najciekawsze przebranie też jest dla nas satysfakcjonujące.

Dodano: 2019-09-08

Pierwszym naszym gościem była gwiazda z serialu Na Wspólnej - Mieczysław Hryniewicz. Podczas święta odwiedzili nas również nasi uczniowie: Dominika z mamą, Maciej z rodzicami, Patryk z rodzicami i bratem, nasz absolwent Grzegorz oraz Nikodem z tatą i siostrą. Za zainteresowanie dziękujemy! Za rok też na pewno będziemy na święcie tej ciekawej ulicy z bogatą historią.