To już jest koniec, nie ma już nic...

18 czerwca po raz ostatni rozdaliśmy dyplomy absolwentom gimnazjum. To był ostatni rocznik.

Dodano: 2019-06-18

"Kończy się pewna epoka" - powiedziała w przemówieniu skierowanym do uczniów pani dyrektor Aleksandra Stawicka. Dlatego uroczystość w auli UAM miała bardzo podniosły charakter.

Część artystyczną przygotowały panie Monika Kubiak i Małgorzata Machlańska oraz pan Paweł Szpulecki. Miała ona piękne przesłanie - każdy jest wyjątkowy, ma prawo myśleć inaczej i realizować swoje marzenia.
Potem przyszedł czas na wręczenie nagród, medali, dyplomów i wyróżnień. Było ich bardzo dużo, jednak najbardziej doceniono tych, którzy odebrali Nagrodę Dyrektora Szkoły. Byli nimi:

• Martyna Prałat z klasy 3d
  • Aleksandra Kunicka z klasy 3c
  • Piotr Lewandowicz z klasy 3f

Na wyróżnienie zasłużyli również wybitni sportowcy.Patrycja Dziubińska, Amelia Wojciechowska, Filip Szulgo i Nikodem Kranc.

Na koniec pani dyrektor wręczyła listy gratulacyjne pękającym z dumy rodzicom?

Gimnazjum nr 10 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu przeszło do historii.