Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

Aktualności

TOWARZYSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT Z OKAZJI 100-LECIA odzyskania przez Polskę Niepodległości o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu.

 W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się towarzyski turniej minisiatkówki dziewcząt z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu.

Dodano: 2018-11-29

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się towarzyski turniej minisiatkówki dziewcząt z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu. W rywalizacji siatkarskich „czwórek” wzięły udział zespoły SP 16, SP 14, SP 8 oraz dwa zespoły naszej szkoły. Po zaciętej walce nasze zespoły zakończyły rywalizację: SP 18 I zespół  na miejscu II (skład: Julita Mazurczak, Klaudia Antkowiak, Oliwia Sójka, Klaudia Polańska i Oliwia Boik), a SP18 II zespół na miejscu III (skład: Oliwia Dworczak, Ala Błasiak, Zuzia Nawrocka, Zosia Mielczarek, Jagoda Krymarys i Roksana Matczak), ustępując jedynie zespołowi SP16. Dziewczyny dostały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a najlepszą zawodniczką turnieju została Amelia Biczyńska z SP16. Gorąco wszystkim gratulujemy świetnej gry i życzymy dalszych sukcesów! 
 
 

 

Galeria zdjęć