Tydzień mediacji w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Mediacji. W związku z tym wydarzeniem mediatorzy rówieśniczy postanowili ruszyć z akcją "Jak gadać, żeby się dogadać". W najbliższych dniach do Waszych klas dotrą przedstawiciele mediatorów, którzy w bardzo przystępny sposób opowiedzą Wam, po co są , jaki jest ich cel i jak wyglądają mediacje.

Dodano: 2017-10-23

Ważnym elementem prezentacji będą informacje dotyczące tego, jak zgłosić się na mediacje, ile to może potrwać, gdzie się będzie odbywać. Mediatorzy rówieśniczy zaproponują Wam również udział w dwóch konkursach. Pierwszym z nich będzie konkurs na nazwę naszego szkolnego Klubu Mediacyjnego, a drugi skierujemy do uzdolnionych plastycznie uczniów naszej szkoły. Konkurs będzie związany z utworzeniem logo mediacji rówieśniczych w SP 18. Oczywiście dla zwycięzców przewidujemy nagrody. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi 6 grudnia. Przypominamy Wam, jak wyglądają Wasi mediatorzy:
Alicja Bartczak klasa IIIf
Pola Krenz klasa IIc
Aleksandra Kunicka klasa IIc
Sara Fojt klasa IIIf
Ada Błasiak klasa VIb
Marcin Kubisiak klasa VIb
Aleksandra Chaberska klasa VI b
Opiekunami działań rówieśniczych z uprawnieniami mediatorów oświatowych są: pani Monika Kubiak, pani Joanna Frontczak, pani Ewa Ozdowska-Bartczak