Uroczystość pożegnania klas 8

"Czas spędzony w szkole podstawowej dobiegł końca...Nie zapomnijmy o chwilach tu spędzonych wkraczając w nowy, wspaniały świat..."

Dodano: 2019-06-17

Podczas uroczystości, w obecności pani dyrektor Aleksandry Stawickiej, pań wicedyrektorek Doroty Paszek, Marii Zalewicz i Marii Jędrzejak, wychowawców klas ósmych, pań Żakliny Dutkiewicz, Hanny Matusiak, Joanny Kubisiak i Joanny Frontczak oraz Anny Adamskiej, nauczycieli, przedstawiciela Prezydium Rady Rodziców pana Jakuba Kubisiaka oraz rodziców absolwentów pożegnaliśmy i nagrodziliśmy naszych kochanych 80 ósmoklasistów.

Wśród licznych nagród i wyróżnień pani dyrektor wręczyła specjalne Nagrody Dyrektora za wybitne wyniki w nauce trzem absolwentkom:

• Annie Szatkowskiej z klasy 8a,
  • Julii Pietrzak z klasy 8b
  • Annie Sobiś z klasy 8c.

Ponadto wyróżniono wybitnych sportowców: Nikolę Stasiak z klasy 8c oraz Macieja Zalewskiego również z klasy 8c - oboje otrzymali sportowe nagrody Dyrektora Szkoły.

Rodzice uczniów wyróżniających się odebrali listy gratulacyjne z rąk Dyrekcji.

Dyrekcja oraz nauczyciele otrzymali od swoich wychowanków specjalne dyplomy z podziękowaniem - włączyli się tym samym do akcji Dyrekcji oraz nauczycieli naszej szkoły "Kwiatek czy Bratek? Fiołek? Stokrotka? My dziękujemy. Zrzuć się na Piotrka."

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym absolwentom ukończenia Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu Odwiedźcie nas czasem.

Do zobaczenia!