V4 Gen Mini-Grants Fund

Szkoła realizuje projekt międzynarodowy pt.: Teens- eco-friendy designers and inventors to save the planet". Projekt jest finansowany z Funduszu Grupy Wyszehradzkiej.

Dodano: 2022-09-08

Naszej szkole udało się pozyskać środki z Funduszu Wyszehradzkiego na realizację międzynarodowego projektu związanego z recyklingiem i ekologią.

Wkrótce w ramach projekt naszą szkołę odwiedzą uczniowie z Revucy na Słowacji. W październiku uczniowie naszej szkoły pojadą  na Słowację .
Partnerem jest szkoła podstawowa z Revucy na Słowacji

Relacje z realizacji projektu wkrótce.

Dzień pierwszy;

First day our project

On Monday 26th of September the group of 15 Slovak students from Revuca finally arrived to our school in Kalisz. Our project „Teens eco-friendly designers and inventors to save the planet“ financed by International Visegrad Fun V4 Generation has started. We have already got to know each other and talked about the eco-friendly habits of local communities. We can’t wait our tomorrow’s trip to Orli Staw!!!

W poniedziałek 26 września grupa 15 słowackich uczniów z Revucy dotarła do naszej szkoły w Kaliszu. Rozpoczął się nasz projekt "Teens eco-friendly designers and inventors to save the planet" finansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzkiego. Poznaliśmy się i rozmawialiśmy o ekologicznych zwyczajach naszych lokalnych społeczności. Nie możemy się doczekać jutrzejszego wyjazdu do Orlego Stawu!!!