Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

A A+ A++

Aktualności

Wicemistrzynie Rejonu w siatkówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 Dziś w Krotoszynie odbył się Finał Rejonu w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Dodano: 2026-03-24

Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze w fazie grupowej, zajmując drugie miejsce. Jedyną porażkę ponieśliśmy w meczu z SP8 Krotoszyn, która tego dnia okazała się niezwykle wymagającym rywalem.

W półfinale zmierzyliśmy się z zespołem SP24 z Kalisza. Spotkanie dostarczyło wielu emocji i stało na wysokim poziomie sportowym. Po zaciętej walce nasze zawodniczki zwyciężyły 2:1, zapewniając sobie awans do finału.

W meczu o pierwsze miejsce ponownie stanęliśmy naprzeciw drużyny SP8 Krotoszyn. Finał był niezwykle wyrównany i pełen sportowej walki. Ostatecznie, po emocjonującym spotkaniu, ulegliśmy rywalkom 1:2, zdobywając tytuł wicemistrzyń rejonu.

Wielkie brawa dla dziewcząt za fantastyczną postawę, determinację i walkę na boisku! To ogromny sukces i powód do dumy. 

Galeria zdjęć


Do wakacji pozostało68 dni