"Wszyscy Wszystkim Ślą Życzenia" - Powiatowy Konkurs Plastyczny

Dziś odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną. W konkursie wzięło udział 66 uczniów. Jury miało nie lada wyzwanie z wyborem najpiękniejszej kartki! Wszystkie prace dzieci były bardzo oryginalne i staranne, a niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem a także serdecznymi życzeniami. Ostatecznie wyłoniono laureatów oraz przyznano wyróżnienia W KATEGORII PRZEDSZKOLE I KLASA „0” I miejsce zajął uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Kaliszu W KATEGORII KLASY I – III I MIEJSCE ex aequo zajęli: uczennica Szkoły Podstawowej nr 15 im. Szarych Szeregów nr 1 w Kaliszu uczeń Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 19 w Kaliszu II MIEJSCE ex aequo: uczennica Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana III Sobieskiego w Sosnowcu uczennica Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 19 w Kaliszu Jury postanowiło przyznać aż trzy III MIEJSCA, które zajęli uczniowie klasy III Oddziału dla dzieci ze spektrum autyzmu w Szkole Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu W tej kategorii WYRÓŻNIENIA otrzymali: uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu uczeń Szkoły Podstawowej nr 24 im. Jana Pawła II w Kaliszu W KATEGORII KLASY IV-VIII Jury postanowiło przyznać aż trzy I MIEJSCA, które zajęli: uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu uczennica klasy VI Oddziału dla dzieci ze spektrum autyzmu w Szkole Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu MIEJSCA II otrzymują: uczennica Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 19 w Kaliszu uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Kaliszu MIEJSCA III otrzymują: uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Chełmie uczeń klasy IV Oddziału dla dzieci ze spektrum autyzmu w Szkole Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu, uczennica klasy VII Oddziału dla dzieci ze spektrum autyzmu w Szkole Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ: uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu uczeń klasy VI Oddziału dla dzieci ze spektrum autyzmu w Szkole Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy pasji, zaangażowania, kreatywności oraz ogromnego wkładu pracy w przygotowanie prac konkursowych.

Dodano: 2021-12-21