"Wszyscy Wszystkim Ślą Życzenia" - wyniki III Powiatowego Konkursu Plastycznego

"Wszyscy Wszystkim Ślą Życzenia" W III edycji konkursu wzięło udział 153 uczniów ze szkół powiatu kaliskiego. Jury miało nie lada wyzwanie z wyborem najpiękniejszej kartki! Wszystkie prace uczniów były bardzo oryginalne i staranne. Niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem, a także serdecznymi życzeniami. Jury oceniało wrażenia estetyczne, wkład oraz oryginalność pracy. Ostatecznie wyłoniono laureatów oraz przyznano wyróżnienia Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!! W KATEGORII KLAS I – III I MIEJSCE ex aequo zajęły: Emilia Keler, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Marianna Kisiel, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu. II MIEJSCE ex aequo: Tomasz Pawlak, uczeń Szkoły Podstawowej nr 15 w Kaliszu, Jakub Wróż, uczeń Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu. III MIEJSCA ex aequo: Zofia Staszak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu, Kacper Sierowy, uczeń Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu. W KATEGORII KLAS IV-VI I MIEJSCA ex aequo przyznano: Olenie Zuieva, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Olivi Golon , uczennicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 6 w Kaliszu. MIEJSCA II otrzymują: Jan Proficz, uczeń Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu, Marcel Zagwojski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu. Jury postanowiło przyznać aż trzy MIEJSCA III, które otrzymują: Vanessa Kujawiak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu, Iga Kerber, uczennica Szkoły Podstawowej nr 24 w Kaliszu, Michał Pietrzak, uczeń Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu. W KATEGORII KLAS VII-VIII I MIEJSCE przyznano: Alicji Żmudzie, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 15 w Kaliszu. II MIEJSCE otrzymuje: Daniel Dzikowski, uczeń Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu. III MIEJSCE zajęła: Julia Jeske, uczennica Szkoły Podstawowej nr 19 w Kaliszu. WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ: Sandra Mąka, uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Chełmku, Maksymilian Mikołajewski, uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Kaliszu, Adam Woźniakiewicz, uczeń Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 19 w Kaliszu, Tomasz Pawlak, uczeń Szkoły Podstawowej nr 15 w Kaliszu,   Zuzanna Golec, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Sofiia Kuzmenko, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Lena Frątczak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Zuzanna Głowinkowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Hanna Błaszczyk, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Nikodem Stasiak, uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Kaliszu, Wiktoria Gabryelczyk, uczenica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Kaliszu, Wiktoria Gancarz, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Mikołaj Biczyński, uczeń Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu , Odział dla Dzieci z Autyzmem, Dombrowski Dawid, uczeń Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu , Odział dla Dzieci z Autyzmem, Szymon Wróblewski, Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu, Lena Łukowska, uczeń Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu , Odział dla Dzieci z Autyzmem, Maja Durman, uczennica Szkoły Podstawowej nr 18 w Kaliszu , Odział dla Dzieci z Autyzmem, Wiktoria Lipke, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Weronika Polińska, Uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Maja Augustyniak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Kaliszu, Anna Olek, uczennica Specjalnej Szkoły Podstawowej nr 19 w Kaliszu, Piotr Talacha, uczeń Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 4 w Warszawie.

Dodano: 2022-12-22

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia.