Harmonogram zebrań

Dodano: 2020-09-10

Zebrania z Rodzicami odbędą się 16 września 2020 r. w następującym porządku:
godz. 16. 00 – klasy 1
godz. 16. 30 – klasy 2
godz. 17. 00 – klasy 3
Ø  wejście do szkoły z dziedzińca przez łącznik w sektorze A

godz. 16.00 – klasy 4
godz. 16. 30 – klasy 5 i 6
godz. 17. 00 – klasy 7 i 8
Ø      wejście do szkoły wejściem głównym

·                          Zebrania rodziców z wychowawcami odbędą się w klasach.
·                          Rodziców obowiązuje na terenie szkoły reżim sanitarny, tj. dezynfekcja rąk po wejściu do szkoły, zakrycie nosa i ust (maseczki, przyłbice) przez cały pobyt w szkole, dystans społeczny.
·                          Obowiązuje zasada jeden rodzic do jednego dziecka. Prosimy o zabranie własnych długopisów.
·                          Na zebranie przychodzą tylko osoby bez objawów chorobowych (kaszel, katar, temperatura).
·                          Jeżeli rodzic ma potrzebę spotkania się z innym nauczycielem niż wychowawca prosimy o umówienie się z nauczycielem przez e-dziennik.
·                          Podczas zebrania do Państwa dyspozycji będą wychowawcy, trenerzy klas sportowych, dyrekcja szkoły i nauczyciele, z którymi rodzice umówili się wcześniej na spotkanie. Pozostali nauczyciele nie będą dostępni.