Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu

A A+ A++

Aktualności

ZWYCIĘSTWO W RANKINGU SZKÓŁ IGRZYSK DZIECI

ZWYCIĘSTWO W RANKINGU SZKÓŁ IGRZYSK DZIECI ORAZ DRUGIE MIEJSCE W KLASYFIKACJI MEDALOWEJ

Dodano: 2020-06-25

Jak co roku prowadzony jest ranking szkół na najbardziej usportowioną szkołę w Kaliszu!

Na koniec obecnego roku szkolnego 2019/2020 w Igrzyskach Dzieci, czyli w klasach 4 - 6. Startując we wszystkich konkurencjach sportowych

nasza Szkoła zajęła I miejsce zdobywając 1320 punktów w tegorocznym rankingu szkół. II miejsce zajęła SP 17- 994 punkty , a III miejsce SP 10 -  870 punktów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w rywalizacji sportowej.

W kategorii medalowej zajęliśmy II miejsce z dorobkiem 10 medali - 3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe(najwięcej zdobytych medali ze wszystkich szkół)

Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym zawodnikom, opiekunom na zawodach oraz wszystkim uczącym nauczycielom!

Dzięki takiej współpracy kolejny raz zdobywamy najwyższe miejsca na podium w rywalizacjach sportowych i zaznaczamy swoją obecność we współzawodnictwie szkół!